Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. Moda na sukces - czyli, jak zabić odwagę i kreatywność. Krótki poradnik dla dużych i małych”.

Wykład w formie on-lineodbędzie się 15 lutego b.r. o godz. 18:00.

Syrenka Targowek

Spotkanie poprowadzi Jacek Wolniewicz- trener, mentor, przedsiębiorca i menedżer. Pomaga właścicielom firm, coachom, trenerom, nauczycielom i wszystkim przedsiębiorczym osobom w tworzeniu i sprzedawaniu szkoleń, programów coachingowych i kursów online. W 2016 stworzył i prowadzi online pierwszą w Polsce i popularną E- Szkołę Trenerów Biznesu Master Teacher oraz kompleksowy program o biznesie szkoleniowym – Akademia Kursów Online – MasterClass Online, która uczy tworzenia komercyjnych szkoleń i kursów online. Współtworzył pierwsze komercyjne stacje telewizyjne i budował sieć telewizyjnych biur reklamy. Tam zaczął wdrażać programy szkoleniowe dla handlowców. Przez wiele lat zajmował się marketingiem, reklamą telewizyjną i produkcją telewizyjną. W 2016 roku przeniósł z sukcesem działalność szkoleniową do online i od tego momentu szkoli i uczy, jak zarabiać na wiedzy online.

Jego motto: Twoja wiedza, to Twój biznes!

thumbnail JACEK WOLNIEWICZ

Żyjemy w czasach przepełnionych testami na przeróżne talenty i predyspozycje. Od najmłodszych lat my sami i nasze dzieci uczestniczą w grze, która punktami i ocenami skaluje pojęcie sukcesu i kompetencji. Dlaczego zatem jest tak wiele prawdy w pewnym sformułowaniu, że „szóstkowi” uczniowie w dorosłym życiu pracują dla „trójkowych”? Na moich zajęciach powiem, dlaczego warto „postawić” się systemowi wszechobecnego oceniania i badania talentów, żeby nie zabijać kreatywności, odwagi i ciekawości u siebie i swoich dzieci?

Jacek Wolniewicz

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 lutego b.r.