9.02.2018 r. trzeci dzień to kontynuacja uczestniczenia kolejnych klas pierwszych w ramach Programu Profilaktycznego Epsilon. Warsztaty dotyczą tematyki tolerancji, zapobiegania przemocy oraz odrzucenia w klasie.

Ten dzień to także inne atrakcje. Zainteresowani uczniowie klas 1 i 2 będą uczestniczyć w warsztatach decoupage prowadzonych przez artystkę Martynę Mościcką.

Decoupage

Technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio przygotowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki. Ozdabiać można praktycznie wszystkim co wpadnie w ręce, stąd decuopage na szkle, na drewnie, plastiku czy metalu.

Decoupage klasyczny, taki który wykonują nasi uczniowie polega na naklejaniu wzoru z papieru i pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu.

• dzień drugi_1
  • dzień drugi_2