L.P. |
MIEJSCE |
IMIĘ, NAZWISKO |
WIEK/ KLASA |
TYTUŁ PRACY |
SZKOŁA |
NAUCZYCIEL |
|
szkoły podstawowe | |||||||
1 |
I Pierwsze Kategoria: szkoły podstawowe |
KATARZYNA CZESAK |
kl.4, 9lat |
„Centrum Nauki Kopernik” |
S.P. 344 Ul. Erazma z Zakroczymia 15 03-185 Warszawa |
p. Monika Buczek p. Monika Kaczorowska |
|
2 |
II Drugie Kategoria: szkoły podstawowe |
LAURA KUBA |
Kl 2 8 lat |
„Pamięć Powstania Warszawskiego” |
S.P. 342 Filia ul. Topolowa 15 03-138 Warszawa |
p. Aleksandra Majewska |
|
5 |
III Trzecie Kategoria: szkoły podstaw |
JAN BYSTYDZIEŃSKI
|
Kl.5 10 lat |
„Stadion Narodowy” |
S.P. 133 im. Stefana Czarnieckiego Ul. Fontany 3, 01-835 Warszawa |
||
3. |
Wyróżnienie Kategoria: szkoły podstawowe |
MAJA KOWALCZYK |
Kl.2 8lat |
„Odlotowy Narodowy |
S.P. 342 Filia ul. Topolowa 15 03-138 Warszawa |
p. Barbara Piotrkowska |
|
4. |
Wyróżnienie Kategoria: szkoły podstawowe |
MAJA ULKOWSKA
|
Kl.5 11 lat |
„Bądź dumny z Ojczyzny- Grób Nieznanego Żołnierza” |
S.P.z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Szancera nr 342 Ul .Strumykowa 21a, 03-138 Warszawa |
p. Agnieszka Trzeszkowska |
|
5. |
Wyróżnienie Kategoria: szkoły podstawowe |
ŁUCJA MUTER |
Kl.6 Lat 12 |
„Jest taki plac w Warszawie” |
S.P. nr 52 Ul. Samarytanka 11a 03-592 Warszawa |
p. Lidia Liberadzka | |
Szkoły ponadpodstawowe |
|||||||
1. |
I Pierwsze Kategoria: szkoły ponadpodstawowe |
DAGMARA FIJAŁEK
|
Kl.2e 17 lat |
„Miejsce Warszawa -Most Świętokrzyski” |
ZSPW |
p. Anna Kozdrowicz |
|
2. |
II Drugie Kategoria: szkoły ponadpodstawowe |
MATEUSZ SZTAJERWALD
|
Kl.2e 17 lat |
„Metro Warszawskie- Komfortowo do celu„
|
ZSPW |
p. Anna Kozdrowicz |
|
3. |
III Trzecie Kategoria: szkoły ponadpodstawowe |
KLAUDIA ROKICKA |
Kl.II 17 lat |
Pałac Kultury i Nauki-ikona Warszawy |
XLVI LO Z OddziałamI Dwujęzycznymi im. Stefana Czarneckiego Ul. Żuromińska 4 03-341 Warszawa |
p.Jolanta Świderska -Kanarek |
|
4. |
III Trzecie Kategoria: szkoły ponadpodstawowe |
DOMINIKA RYNIEWICZ |
Kl.2e 18 lat |
„Zapomniane bochenki” |
ZSPW |
Gratulujemy Laureatom i zapraszamy z Opiekunami na uroczystość wręczenia nagród i dyplomów, która odbędzie się w dniu 07.11 br. o godzinie 12.00 w Zespole Szkół im. Piotra Wysockiego, 03-310 ,ul. Odrowąża 75 (sala gimnastyczna). Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów będzie połączona z koncertem z okazji stulecia Niepodległości w naszej Szkole . Na uroczystość przybędzie Pani Traczyk Stawska PS.”Pączek”- Powstaniec Warszawski i prezes Towarzystwa Przyjaciół Warszawy Pan Zbigniew Sieszycki. Serdecznie Zapraszamy: Marzena Krasowska i Barbara Stanecka – organizatorki konkursu