20 maja 2018, Park Bródnowski

Burmistrz Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy i Dyrektor Domu Kultury Zacisze zaprosili mieszkańców Targówka i całej Warszawy do udziału w 10. Festiwalu Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK.

Profesjonalna scena była miejscem do promocji młodych talentów -występów tanecznych, wokalnych i muzycznych.

Drugim ważnym elementem Festiwalu jak co roku był pasaż placówek z animacjami i zajęciami dla dzieci. Nasza Szkoła już kolejny rok brała udział w Festiwalu. Uczniowie pod opieką nauczycieli wspaniale wcielili się w role animatorów bawiąc się i prowadząc zajęcia artystyczne dla dzieci i ich rodziców. Na naszym stoisku można było wykonać biżuterię z makaronu, przeciwsłoneczne daszki na głowę, papierowe kwiatki na patyczku, pomalować buzię i w nagrodę dostać cukierka. Wszystko w kolorach naszej szkoły- niebieskim, żółtymi z logo naszej szkoły.

Stoisko zorganizowali i zajęcia prowadzili nauczyciele:Barbara Stanecka, Marzena Krasowska, Wioletta Fabisiak, Róza Figiel, Igor Chodinow, Jakub Kocerka. Wspaniałymi animatorami zabaw i twórczości artystycznej byli uczniowie klas: 1a - Klaudia, Patrycja, Wiktoria, Iza, Karol, Kasia, Renat, Arnold 1b,- Agnieszka, 1c - Oliwia, Wiktoria, 1d - Patrycja, Dominik, Angelika, Zosia, 2d - Ewelina, Aneta i  Maja.

• Artystyczny Targówek_1
  • Artystyczny Targówek_2